RODINNÝ PENZION S RESTAURACÍ A MINIKEMPEM PRO REKREACI A TURISTIKU
V REGIONU ČESKÉHO ŠVÝCARSKA A ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ

Apartmány a studia v penzionu Rosalka

Pokoje penzionu Rosalka jsou vybaveny komfortním nábytkem Pokoje penzionu Rosalka jsou vybaveny komfortním nábytkem Pokoje penzionu Rosalka jsou vybaveny komfortním nábytkem Pokoje penzionu Rosalka jsou vybaveny komfortním nábytkem

Pension Rosalka se nachází v klidné a tiché okrajové části rekreační obce Stará Oleška. Nabízíme ubytování v apartmánech a ateliérech s vysokým standardem na evropské úrovni.

PŘÍZEMÍ:

Bezbariérově řešený apartmán pro 2 osoby (vhodný pro invalidní hosty). Kompletně vybavená kuchyně včetně mikrovlné trouby, lednice, kávovaru, toustovače, aj. Bezbariérový přístup do restaurantu.

1. POSCHODÍ:

Apartmán pro 2 osoby. Kompletně vybavená kuchyně včetně mikrovlné trouby, lednice, kávovaru, toustovače, aj.

2. POSCHODÍ:

Studio pro 4 osoby s možností dvou přistýlek. Kompletně vybavená kuchyně včetně mikrovlné trouby, lednice, kávovaru, toustovače, aj. Dětský pokoj s palandou a psacím stolem. Balkon s posezením a výhledem do přírody.

Klimatizované studio pro 3 osoby s možností dvou přistýlek. Kompletně vybavená kuchyně včetně mikrovlné trouby, lednice, kávovaru, toustovače, aj. tv, satelit. Balkon s posezením a výhledem do přírody.

Klimatizovaný apartmán pro 2 osoby. Kompletně vybavená kuchyně včetně mikrovlné trouby, lednice, kávovaru, toustovače, aj.

INFO:

• Pro další informace volejte: 739 674 766.

• Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze po předchozí dohodě.

• K dispozici je pračka a sušička (v prádelně).

• Zdarma připojení k internetu ve všech apartmánech a studiích.

CENÍK SLUŽEB PROHLÍDKA