5

6Pension ROSALKA
Komfort a profesionální servis

Pension Rosalka je rekreační podnik vyšší kategorie s moderním a všestranným vybavením. Decentní selský styl odpovídá charakteru okolní krajiny (louky, lesy, pastviny). Návštěvníci si tak mohou užívat pocitu, že jsou obklopeni rustikálním prostředím a přírodou s plným komfortem pobytu. Celková ubytovací kapacita je 20 míst ve 3 studiích (včetně bezbariérového), 2 apartmánech a 2 jednolůžkových pokojích.

Hostům, kteří preferují dovolenou v tábornickém stylu, nabízíme ubytování v minikempu ROSALKA, kde je místo pro 8 karavanů a 8 stanů. K dispozici jsou přípojky elektřiny, vody a odpadů a také doplňkové služby, jako je prádelna, sušička nebo internetové připojení.

Pension ROSALKA
Comfort and professional service

Guest house Rosalka belongs to the category of recreational businesses of higher category. It is modern and fully-furnished guest house that maintains unobtrusive rustic style which is also in harmony with surrounding landscape (meadows, forests, pasture). Totally capacity is 20 places in 3 studio apartments including wheelchair accessible apartment), 2 apartments and 2 single rooms.

For holidaymakers who prefer camping holiday we offer capacity of minicamp ROSALKA, where is place for 8 caravans and 8 tents (with electrical connectors, water and waste hose). To the pleasant stay help additional services such as laundry, dryer or internet connection.