9

10Pension ROSALKA
Zábava a gastronomie

Hostům pensionu Rosalka je k dispozici bezbariérová restaurace s barem a prostorný salonek, kde se konají společenské akce i hostiny (na objednávku též s hudebním doprovodem). Poskytujeme kompletní servis a zázemí pro svatby a významné rodinné a firemní události. Naše kuchyně je pověstná svou kvalitou, bohaté menu jsme schopni flexibilně přizpůsobit specifickým požadavkům.

Aktuální ceny ubytování, stravování a doplňkových služeb pensionu Rosalka najdete na naší webové prezentaci, kterou provozujeme v českém, německém a anglickém jazyce.

Pension ROSALKA
Entertainment and gastronomy

Rosalka‘s guests have the use of barrier-free restaurant with bar and spacious lounge where guests can enjoy social events and receptions (with the possibility to order musical accompaniment). We provide full service and places for weddings and of course for special family and corporate events. Our cuisine is well known for its quality and rich menu that we are able to adjust to specific requirements.

Actual prices of accommodation, meals and additional services you can find on our website presentation, that is provided in Czech, German and English